KURUMSAL

KT DİRİLİŞ AKSESUAR LTD. ŞTİ.

KT DİRİLİŞ AKSESUAR LTD. ŞTİ. firması 2012 yılında sektörün öncülerinden Kamuran DAĞ tarafindan kurulan 8 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında, prensiplerinden taviz vermeden başarılı işlere imza atan ve yaptığı işlerle ülkemize değer kazandıran KT DİRİLİŞ AKSESUAR LTD. ŞTİ. sektöründe lider kuruluşlarından olup her ürüne isteğe göre tasarım yaparak kaliteli ve hızlı işçilik çıkarmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma, tecrübeli uzman kadro ve yılların verdiği tecrübeyle sizlere en doğru hizmeti verebilmek için değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Tesisimiz Müşterilerimizin Ürünlerini En Hızlı ve En Profesyonel Şekilde Hizmet Verme Alt Yapısına Sahiptir. Atölyemizde yapılan ürünler müşterilerimize deforme olmayacak şekilde nakledilmektedir.

KT DİRİLİŞ AKSESUAR LTD. ŞTİ. Company, which was founded in 2012 by Kamuran DAĞ, one of the pioneers of the sector, works successfully both at home and abroad without compromising its principles.

We continue to change and develop in order to provide you with the best service with customer-oriented work, experienced expert staff and years of experience. Our Facility We Offer Our Customers' Products.